Social Squad - 2024 in De Tamboer

Social Squad (8+)

Anique Dreamon en Emma van Keuven e.a.

wo 03 januari 2024 19:00 uur
Bestel
  • Vanaf € 17,50

Foto: Annemieke van der Togt

Scroll jij dagelijks langs tientallen tiktok video’s? Dan is Social Squad een absolute must-see show!

Populaire social creators/tiktokkers Anique Dreamon en Emma Keuven komen naar De Tamboer. Kom naar deze interactieve tiktok-show vol humor, muziek en sketches. Van de makers van de filmhit Het Feest van Tante Rita (BazarMedia).

Social Squad

In Social Squad krijg je een uniek inkijkje in het leven van de jonge talenten. Dagelijks maken Anique en Emma de meest uiteenlopende video’s voor hun online kanalen. Maar wat zijn nu de do’s en dont’s van tiktok? En wat zijn onmisbare tips en tricks voor een populair kanaal?

Het viertal vertelt eerlijke verhalen, zingt en dans de nieuwe trends en speelt de grappigste sketches. En jij wordt daarbij betrokken in deze hilarische, unieke theatershow. Na afloop Meet & Greet je  Anique Dreamon en Emma Keuven in de foyer.

Cast

Quinn en Aaron worden vervangen tijdens deze show door andere creators, deze worden later bekend gemaakt.