Van Hazes tot Playboy - 2026 in De Tamboer - Fotocredits: Govert de Roos en Andre Dietermann

Van Hazes tot Playboy

Het echte verhaal achter de iconische fotos van sterrenfotograaf Govert de Roos

do 03 december 2026 20.00 uur
  • 26,50 inclusief

Fotograaf: Govert de Roos Artwork: Andre Dietermann

Achter elke foto schuilt een verhaal

Topfotograaf Govert de Roos is net zo iconisch als de beelden die hij maakte. In Van Hazes tot Playboy neemt hij je mee achter de schermen van zijn indrukwekkende carrière. Je kijkt als het ware over zijn schouder mee, precies op het moment dat het perfecte beeld ontstaat.

Van de legendarische foto van John Lennon en Yoko Ono in het Amsterdamse Hilton tot André Hazes met zijn opgestoken middelvinger en portretten van wereldsterren als Michael Jackson, Kate Bush, Grace Jones en Whitney Houston. De Roos vertelt openhartig over de ontmoetingen, de momenten en de verhalen achter deze beelden.

Maar wat maakt een foto nou écht iconisch? Met zijn vakkennis en ervaring van meer dan 50 jaar onthult hij zijn geheimen en laat hij zien dat er meer nodig is dan alleen een camera.

Een inspirerende en verrassende avond over kijken, vastleggen en het perfecte moment herkennen. Na deze voorstelling druk je nooit meer gedachteloos op de sluiterknop.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik parkeren?

Hoe kan ik de klantenservice bereiken?

Bestel nu een horeca arrangement!