Beeld: Corne van der Stelt
Boban Benjamin Braspenning in De Tamboer
“Een veelzijdig multitalent”, “Een jaloersmakend goed debuut” – de recensies zijn duidelijk: Boban Benjamin Braspenning is een belofte. En belofte maakt schuld.
In BRUTO probeert Boban die schuld in te lossen, met een muzikaal cabaretprogramma over superrijkdom, de Belastingdienst en het ontbreken van balans, zowel op de bankrekening als in de wereld.
In een tijd waarin geld steeds grover stroomt en de kloof tussen arm en rijk alleen maar groter wordt, trekt hij ten strijde. Gewapend met scherpe grappen, slimme liedjes en niets dan goede bedoelingen. BRUTO is een veel te dure grap voor een veel te lage prijs. Geen financieel advies, maar wél een avond vol lef, muzikaliteit en messcherp cabaret.
Cabaretweekend 2026
Voor de vierde keer dopen wij het paasweekend, van vrijdag 3 tot en met zaterdag 4 april, om tot Cabaretweekend. Maar liefst zes voorstellingen staan op het programma. Maak kennis met nieuwe en bekende cabaretnamen. Bekijk hier alle voorstellingen.
3=2
Alle kaarten voor cabaretvoorstellingen in dit weekend kosten 15,-. En als je voor twee voorstellingen tegelijk kaarten reserveert, krijg je van ons de derde cadeau! Op deze actie geven wij geen geld terug indien je bestelde kaarten retourneert. Reserveer hier direct voor de 3=2 actie.